YouNow Para Bağışı Nasıl Yapılır?

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte YouNow para bağışı ile alakalı olarak bilgi sahibi olacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde farklı sosyal medya sistemlerinin ortaya çıkması ile birlikte insanların da çok farklı alanlara doğru eğiliminin olması sağlandı diyebiliyoruz. Zaman içerisinde canlı yayın uygulaması olarak online ortamın en çok beğenilen ve ilgi gören sistemlerinden birisi olan YouNow, 2011 yılından bu yana çok hızlı bir büyüme evresi içerisine girdi ve rakip sistemlere nazaran çok daha kısa zaman dilimi içerisinde büyüyerek sektörünün lider firmalarından birisi olarak da dikkatleri çekti. Üstelik sizlere para kazandırmayı da başaran bir sistem.

YouNow-izleyici-arttirma-yollari

YouNow para kazanma konusunda siz değerli kullanıcılarına ciddi anlamda esnek ve ilgi çekici seçenekler sunma yolunda somut adımlar atıyor diyebiliriz. Türkiye genelinde de ciddi şekilde kullanılmaya başlanan ve tabiri caiz ise Halil Söyletmez tarafından meşhur edilen bu sistemin herkes tarafından takip edilen bir sistem haline gelmesi de ayrıca ilgi çekici bir olanak olarak dikkat çekiyor. Sistem içerisinde canlı yayın yapmak tamamen ücretsiz olduğu gibi aynı zamanda dilerseniz yayını takip eden kişiler sizlere para bağışında bulunabiliyor ve bu anlamda çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kendi kitlenizi de sorunsuz bir şekilde oluştırma şansına da erişmiş olacağınızı unutmayın.

YouNow Para Bağışı Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikli olarak sisteme kayıt olmanız gerekiyor. Ücretsiz bir şekilde kayıt oluyorsunuz.
  2. Sonrasında istediğiniz herhangi bir kişinin yapmakta olduğu canlı yayına giriyorsunuz.
  3. Canlı yayını izlerken ekranda BAĞIŞ YAP butonunu zaten sürekli olarak görüyorsunuz. Bu butona tıklayın.
  4. Sonrasında ne kadar bağış yapmak istediğinize dair detayları seçiyor ve ilerliyorsunuz.
  5. Sonrasında ödeme yöntemleri karşınıza çıkıyor. Paypal genelde tercih edilen bir yöntemdi ancak ülkemize hizmeti kapattığından dolayı iptal edildi.
  6. Kredi kartı ile de güvenilir bir şekilde sistem üzerinden video yayıncısına bağış yapabilme şansına sahip olduğunuzu unutmayın.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde bu sisteme dair çok daha yeni bilgileri siz değerli okuyucularımıza sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olma yoluna gideceğiz.

54 kez okundu