General Mobile Discovery 2 Mini Root Yapma Rehberi

General Mobile Discovery 2 Mini isimli akıllı telefon, kısa zaman içerisinde ekonomik fiyatı ve kolay kullanımı sayesinde insanların en çok tercih ettikleri mobil aygıtlardan birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişen sektörümüz içerisinde yer alan gelişmelerin o kadar hızlı bir şekilde geliştiğini biliyoruz ki yeni nesil seçeneklere karşı eğilim firmalar nezdinde çok daha fazla artıyor ve dolayısı ile ortaya çok daha farklı seçenekler çıkıyor diyebiliyoruz. Bizler biliyoruz ki zaman içerisinde herkesin beklentilerini karşılayan mükemmel modeller geliştirilmeye başlanıyor. Ancak bu cihazlar ekonomik sınıf için de olmazsa olmazlardan birisi olarak nitelendirilebilir.

General Mobile Discovery 2 Mini root yapma ile alakalı olarak bu yazımızda siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmek ve işlemler konusunda hızlı hareket etmenize de yardımcı olma amacı içerisinde olacağız. Nitekim zaman içerisinde sitemizin ulaştığı kitleler ve sunduğumuz içeriklerin insanlar nezdinde beğenilmesi bizleri her geçen gün çok daha fazla adım atmaya doğru itiyor, motive olarak çalışmalarımızı devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi bir konuda sizleri uyarmamız gerekiyor. GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 2 MİNİ İSİMLİ CİHAZ ROOT HALE GELDİKTEN SONRA GARANTİ KAPSAMINDAN ÇIKACAKTIR. Bu uyarı doğrultusunda ihtiyacınız olan seçeneklere ne şekilde eğilim gösterirsiniz bilmiyoruz ancak uyarı tarafımızdan yapıldı ve bu işlemlerden kaynaklanacak sorunlardan CEPİNFO ekibi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

General Mobile Discovery 2 Mini

General Mobile Discovery 2 Mini

 1. İlk olarak aygıtımızın şarj değerinin %75 ve üstünde olmasına özen gösteriyoruz.
 2. BURAYA TIKLAYARAK root işlemi için gerekli yazılımlarımızı bilgisayarımıza çekiyoruz.
 3. Telefonumuzdan ilk olarak Geliştirici Seçenekleri kısmından USB HATA AYIKLAMA MODU aktif edilmeli.
 4. İndirdiğimiz dosyayı USB kablo yardımı ile telefonumuza atıyoruz.
 5. APK uzantılı dosyayı telefonumuzda çalıştırıp kuruyoruz.
 6. Bir süre bekledikten sonra ekranda İngilizce ve Çince yazılar belirmeye başlayacaktır.
 7. Bu işlemden sonra 5 dakika kadar bekleyeceğiz.
 8. Daha sonra cihazımız kendi kendini yeniden başlatacak.
 9. Telefon açıldıktan sonra uygulamalar menüsünde KingUser isimli bir uygulama var ise işlem sorunsuz bir şekilde tamamlanmış demektir.

Bu cihazlarda sadece bir kısayol kadar kolay bir şekilde root işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu da mükemmel seçeneklerin bizlere sunulması anlamına geliyor. CEPİNFO yardımı ile bir cihazın root işlemlerini daha öğrenmiş oldunuz. Sitemizi takip edin, yorumlar yaparak sorular iletin, en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olalım.

3133 kez okundu

General Mobile Discovery 2 Mini Root Yapma Rehberi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. sadiyavuz dedi ki:

  Olmuyor uzgun isareti cikiyor

   

 2. Akerim dedi ki:

  Olmuyor hocam üzgün işareti çıkıyor şarz full usb hata ayıklama güvenlik herşey dediğiniz gibi. GM DİSCOVERY II MİNİ 442 KİTKAT sürüm.