Casper Via V5 Root Yapma Rehberi

Casper Via V5, şirketin çıkardığı akıllı telefon modellerinden en iyilerinden birisi olarak kısa zaman içerisinde dikkatleri çekiyor diyebilme şansına sahibiz. Geleceğe yönelik olarak hazırlanan akıllı telefon teknolojilerinde dünyaca ünlü markalar sürekli olarak yeni çalışmalar yaptığı gibi aynı zamanda ülkemizin bilgisayar ve akıllı telefon teknolojilerinde ki lider markalarından birisi olan Casper şirketi de bu anlamda çok farklı seçenekleri bir arada bizlere sunuyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde akıllı telefon sistemlerinde yükselene gereksinimlerin bu denli kendini belli etmesi aslında zaman içerisinde daha yeni ürünlerin geliştirileceği ile alakalı olarak çok önemli seçenekleri bir arada sunuyor. Şimdi de biz bu cihazları çok daha yakından inceleme şansına sahibiz.

Casper Via V5 root yapma işlemi ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde sizleri bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Cihazları root hale getirmek için istediğiniz seçenekleri en ince detayları ile birlikte sitemizde sizlere sunmak istiyoruz. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bu tip konular ile alakalı olarak araştırmalar söz konusu ve bu tip işlemleri siz değerli okuyucularımız için en ince detayları ile inceliyor, deniyor ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz. Ancak bir bilgilendirme de yapacağız. CASPER VİA V5 İSİMLİ TELEFONU ROOT YAPTIĞINIZ AN İTİBARİ İLE GARANTİ KAPSAMINDAN ÇIKACAKTIR. Dikkat etmeniz gerekiyor.

Casper Via V5

Casper Via V5

  1. Öncelikle cihazımızın şarj değerinin en az %75 olmasına dikkat ediyoruz. Değil ise şarjı tamamlıyoruz.
  2. BURAYA TIKLAYARAK gerekli dosyayı MediaFire üzerinden indiriniz.
  3. Gerekli kurulumu gerçekleştirin ve telefonunuzdan USB Hata Ayıklama Modu açık hale getirin.
  4. Telefonunuzu USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın.
  5. Daha sonra ilk yüklediğimiz uygulamanın cihazınızı tanımasını bekleyeceksiniz. Otomatik tanılama işlemini başlatacaktır.
  6. Telefonu tanımladıktan sonra karşınıza ROOT butonu gelecektir ve bu butona tıkladıktan sonra işlem başlayacaktır.
  7. Driver sorunlarınız yok ise sorun ortadan kalkacaktır ve root işlemi bitecektir.
  8. Root işleminin sonucunda telefonunuz kendi kendini yeniden başlatacaktır.
  9. İşlemin sonrasında SuperSU uygulamasının telefonunuza kurulmuş olması gerekmektedir. Kurulması ise Play Store üzerinden bu uygulamayı telefonunuza kurmalısınız.

Bu işlemlerin ardından ortaya çıkacak olan sorunlardan tamamı ile telefon sahibi sorumludur. CEPİNFO ekibi kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu neden dolayısı ile işlemleri tüm detaylar ile birlikte en ince ayrıntısına varana kadar dikkat ile uygulamanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde sorunlar oluşabilir.

1605 kez okundu