Uzun Hikaye PDF İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1113 kez indirildi
Sizce Nasıl?

Anadolu'da siyasetin bir hayli çetin olduğu yıllarda düzene karşı tek başına ayakta durmaya çalışan baba ve oğlunun hikayesi olan Uzun Hikaye, Mustafa Kutlu tarafından kaleme alındı.

Uzun Hikaye Kitabının Konusu

Daha iyi bir dünyada yaşamak için mevcut düzeni kendi dünyasının sınırları içerisinde değiştirmeye çalışan bir demir yolu işçisi olan Bulgaryalı Ali'nin ve onun yolundan giden oğlunun yaşadığı zorluklar Uzun Hikaye kitabının konusunu oluşturuyor.

Toplumun aslında hiç ihtiyacı olmadığı halde kendi içinde oluşturduğu kast sistemine, dışlamaya bir tepki olan Uzun Hikaye ana fikri bakımından Rus Edebiyatının önde gelen öykülerini andırıyor. Mustafa Kutlu'nun öyküyü kaleme alırken seçtiği kelimeler, kurduğu cümleler okuyucuyu farklı bir dünyaya sürüklüyor. Dergah Yayınları tarafından basımı yapılan Uzun Hikaye pdf kitabının satış fiyatı 8 lira olarak belirlenmiş.

Türk öykücülüğüne farklı bir açıdan bakmak isteyen okuyucularımıza Kutlu'nun bu eserini okumalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Kitabı şimdi satın almak için buraya tıklayın. Eğer kitabı size ücretsiz olarak göndermemizi istiyorsanız aşağıya bir yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

 

1113 kez indirildi
Uzun Hikaye PDF İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Tolga dedi ki:

    Süpersiniz