TSF Launcher 3D Shell Android Uygulaması v3.8.2

TSF Launcher 3D Shell Android Uygulaması v3.8.2

LisansÜcretsiz
Dil3.8.2
Dosya Boyutu9,9 MB
ÜreticiTSFUI
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9,9 MB)
1091 kez indirildi
Sizce Nasıl?

TSF Launcher 3D Shell Uygulaması – Android Uygulama İndir

TSF Launcher 3D Shell

Bu yazımda siz değerli okuyucularımıza son dönemlerin en popüler Launcher yazılımlarından birisi olan TSF Launcher 3D Shell Android uygulaması ile alakalı olarak seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmaya çalışacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde Android işletim sisteminin durdurulamaz yükselişi herkesin malumu. Dünya genelinde ne kadar üretici varsa hemen hemen tamamı Android işletim sistemi ile anlaşma yaparak insanlara rahat bir şekilde kullanabilecekleri bir işletim sistemi deneyimi sunma amacı içerisinde. Ancak zaman içerisinde işletim sistemi görüntü ve işlevsel anlamda çok sıkıcı hale gelebiliyor diyebiliriz.

Launcher yazılımlarının çıkarılması ile birlikte çok kolay bir şekilde işletim sistemini görüntü ve işlevsel olarak değiştirebilme şansına sahip oluyor ve sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Google Play Store en popüler uygulamalar listesinde kendine birkaç gün önce yer edinen bu launcher, abartılı tema sevenler için mükemmel ötesi seçenekler sunuyor. Bazı launcher yazılımlar sistemin bir kısmını değiştirirken bir kısmını olduğu gibi bırakıyor. Ancak bu tema, sizlere kendi içerisindeki görsel imkanları olduğu gibi sunuyor ve kısım kısım olan görüntü kirliliğini önlüyor.

Tema özellikleri baz alındığında son derece küçük boyutlu ve bir o kadar da ideal güvenlik seçenekleri sunan temalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Birkaç ay sonrasında Android 6.0 Marshmallow geldiği zaman bu temaların tamamı kendisini çok daha farklı şekilde güncelleyerek en iyi kullanım seçeneklerini sizlere sunacak. Sizlerde sorunsuz bir şekilde uygulamaları değerlendirme altına alacak, klasik görünümden uzaklaşmak için bu tip Launcher yazılımlara yöneleceksiniz.

Uygulamanın TÜRKÇE dil seçeneği ile gelmemesi çok büyük bir handikap. İnsanlar uygulamaları kullanırken genel itibari ile dil seçeneği ararlar. Ama diğer temaların tam aksine bu uygulama işletim sisteminin mevcut dili üstüne kendisini giydiriyor ve sizler dil anlamında sıkıntı yaşamıyorsunuz. Mutlaka denemeniz gereken bir uygulama.

TSF Launcher 3D Shell Uygulaması Tanıtım Videosu

TSF Launcher 3D Shell Android Cihazınıza indirin

google-play
Google Android, Google INC firmasının tescilli markasıdır.

"eset_a<br

1091 kez indirildi