TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenler için, TEB ile Fortis’in tüm güçlerini birleştirmesinin ardından TEB tüm müşterilerine ve tüketicilere 10.000 TL ve 10.000 altında bulunan ihtiyaç kredilerini herhangi bir gelir belgesi olmadan verebilmektedir. Maaşını TEB’den almaktan olan müşterilerin kullanacak olduğu krediler için yapılacak başvurular sonucunda da gelir belgesi istenmemektedir. TEB tüm tüketici ve müşterilerine daha fazla avantajlar sağlayarak Hazır İhtiyaç Kredisini ise özel faiz oranları ile kefilsiz olarak sunmaktadır.

 Gelir Belgesiz Kredi

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler TEB Hazır İhtiyaç Kredisine kolaylıkla başvurabilmektedir. 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunan kişiler 24 ile 36 ay vadede 0,91 aylık faiz oranı ile kredi çekebilmektedirler. TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi kullanmış olan ve 10.000 TL Hazır İhtiyaç Kredisi kullanan kişiler için toplam olarak tüm masraflar 128.50 TL, kredinin aylık maliyet oranı 24 ay vade durumunda % 1,20, 36 ay vade durumunda %1,17, 24 vade ile TEB Hazır İhtiyaç Kredisi kullanan kişiler aylık ortalama olarak 475.91 TL taksitler ile geri ödeme yapabilmektedirler.

36 ay vade ile kredi kullanan kişiler ise aylık olarak 337.44 TL aylık kredi borcu taksiti ödemektedirler. Yalnızca kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanmış olan 48 ay vadeli kredi bulunmakta olup, ayrıca 60 ay vadeli kredi seçenekleri de mevcuttur.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunarak kredi seçeneklerinden yararlanmak oldukça kolaydır. Kredi başvurusu işleminin yapılabilmesi için gerekli olan evraklar ise kredi çekecek olan kişinin nüfus cüzdanı, ikametgahı ya da yerleşim belgesi ve son üç ay içerisinde kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş olan kayıtlı bir faturadır.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi başvurusu TEB’in internet adresinden de kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu işlem için de bankanın internet adresine girilmesi ve orada bulunmakta olan kısa başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu içerisinde kişisel bilgiler, meslek, bilgileri, iş bilgileri ve kredi bilgileri bulunmaktadır. Tüm bu bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmasının ardından formun internet üzerinden onaylanarak gönderilmesi yeterli olmaktadır. Daha sonrasında kredinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgiyi bankanın müşteri temsilcilerine ulaşarak öğrenmek mümkündür.

En Kolay  Kefilsiz Belgesiz Kredi Başvurusu Teb bankalarında bulabilirsiniz. Kefilsiz şartsız baş ağrısız, sms ile başvuru!

 

 Gelir Belgesiz Kredi Veren Diğer Bankalar:

Hali hazırda çalışmayan yani maaş bordrosuna sahip olmayan şahırlar için gelir belgesiz kredi veren farklı farklı pek çok banka da bulunmaktadır. İçinde bulunduğumuz 2017 yılında da Ziraat bankası, Vakıfbank, İş bankası, TEB, Akbank gibi bankaların pek çoğu gelirini kanıtlayamayanlara yani maaş bordrosu olmayanlara da kredi imkanı sunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Kefilsiz, senetsiz, gelir belgesiz yani gelirini belgeyemeyen ama kredi çekmeyi dileyenler için, pek çok banka hiç bir  geliri bulunmayan, maaşı olmayan şahıslar ya da bir işi olsa dahi bunu resmen belgeleyemeyenler için gelir belgesiz kredi vermektedirler. Bazı kredi müşterileri, sabit bir gelirleri olmalarına rağmen, bankaların talep etmekte olduğu gelir dokümanını gösteremezler. Önemli olan gerçekten size bir yerden düzenli para gelen bir gelir kaynağınızın olmasıdır. Bunu belge ile kanıtlayabilmenizin bu bankalar için pek önemi yoktur. Size güvenip inisiyatif kullanacaklardır. Örnek vermek gerekirse, çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi meslek dallarında çalışan kişiler, sabit maaşı olan işçi veya memur gibi olmadıklarından herhangi bir gelir belgesi gösteremezler. Bu sebepten ötürü bankalara gelir belgesi sunmalarına olanak yoktur. Bu kapsamda, bir çok banka şubesi gelir belgesiz kredi vermektedir. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse, Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank Finansbank gibi bankalardır.

Denizbank evraksız senetsiz 55 bin lira kredi başvurusu,
CEPTETEB gelir belgesiz hemen kredi (Cepten),
Odeabank bayram ziyafeti ve bodrosuz kredi imkanı
Maaş bordrosuz kredi şartları
Gelir belgesiz kredi alabilmek için, gelir belgeniz olmamasına rağmen, herhangi bir gelirinizin bulunması ve bunu başka bir şekilde ispatlayabilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması veya üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün bulunması yeterlidir. Kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına rağmen bankadan kredi alma ihtimaliniz daha yükseltir.

GELİR-BELGESİZ-BORDROSUZ-KREDİ
Akbank
Akbank’ tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, tüm akbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi, Sms ile, Atm cihazından, diğer banka kartları ile veya internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL. kredi için SMS ile başvurmak için Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderin. Akbank tarafından yapılan inceleme sonucunda kredi yanıtınız cebinize gelsin.

İşbank evraksız kredi
İş Bankasından 7/24 başvurması kolay, cevabı hızlı evraksız, senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için yapmanız gereken, herhangi bir iş bankası şubesini ziyaret etmektir.

ING Bank 3 bin lira ihtiyaç kredisi
3 bin liraya kadar nakit ihtiyacınızı İng Bank nakit kredi ile giderebilirsiniz. 1,99 faiz oranlı Mini Kredi ile karşılayabilirsiniz. Tüm ING bank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, 7/24 telefon bankacılığı ile de, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çiftçiler için gelir belgesi yerine, çiftçilik belgesi, esnaflar için ise, işyeri vergi levhası ile başvurmak mümkündür.

Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?
Fibabanka, Halkbank ve Ziraat Bankasından kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz. internet üzerinden online gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin yaptığı işi ile ikametgahını belirlemek için çeşitli evraklar istemektedirler. Bunlardan bazıları şunlardır;

1. Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan resmi kimlik belgesi,
2. Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura,
3. Esnaflar için vergi kimliği,(Esnafa 30 bin faizsiz kredi için) Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
4. Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
5. Kredinin ödeyebileceğini gösterir evrak gelir belgesiz kredi başvurusunda istenen evraklardan bazılarıdır.

Denizbank anında kredi
Denizbank gelir belgesiz kredi olmadan, 55.000 TL. ye kadar cebimde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik denizbank bu kredi için 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor ve gelir belgesi istemiyor. Evrak yok, kefil yok. Deniz banka gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmeniz için. Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e gönderin. Başvuru sonucu beş dakika içinde cebiniz iletilir. Bu işlem sonucunda tek yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren Denizbank şubelerinden herhangi birine Nüfus cüzdanınızla başvurmanız yeterlidir. Maaş bordrosu olmaksızın birçok banka tarafından kredi verilmektedir. Bu bankalara internet üzerinden online başvuru da bulunabilirsiniz.

195 kez okundu