Swarm Check-in Nasıl Yapılır?

Bugün ki içeriğimizde sizlerle birlikte Swarm check-in konusu ile alakalı olarak en yeni seçenekleri inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Sosyal medya sistemleri içerisinde son birkaç senenin en çok tercih edilen sistemlerinden birisi olarak dikkat çeken Swarm, mobil uygulama olarak da Android ve IOS platformları içerisinde en çok ilgi çekenlerden birisi olarak dikkat çekiyor desek sanıyorum ki yalan olmayacaktır. Türkiye genelinde hakim olan kanılardan birisi de aslında sosyal medyanın insanları birleştirdiği yönünde. Swarm, sizlere eğlenirken aynı zamanda arkadaş listenizdekiler ile tatlı bir rekabet içerisine girmeniz için iyi bir altyapı sunuyor. Şimdi merak edilen bazı seçenekleri daha yakından inceleyelim.

Swarmbside2

Swarm Check-in Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak Swarm mobil uygulamasını telefonunuzdan açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Açılan ekranda sizleri Swarm anasayfası karşılayacaktır ve aynı zamanda en alta dayalı olarak 5 adet simge gelecektir.
  • Bu simgelerin içerisinde TURUNCU renk içerisine yer alan simgeye tıklıyorsunuz.
  • Sonrasında GPS özelliğiniz açık ise uygulama sizin o an hangi noktada olduğunuzu tahmin ederek direk paylaşım seçeneği sunuyor.
  • GPS yanlış bir konum buldu ise KONUMU DÜZENLE sekmesine tıklayarak o an ki konumuzu düzgün bir şekilde seçiyorsunuz.
  • Sonrasında NE YAPIYORSUN kısmına dilediğiniz gibi yorum yapabiliyorsunuz.
  • Dilerseniz check-in işleminizi Facebook ve Twitter hesaplarınızda da sorunsuz bir şekilde paylaşmayı seçebiliyor, resim ekleyebiliyorsunuz.
  • Sonrasında CHECK-IN YAP sekmesine tıklayarak o an ki konumunuzu Swarm üzerinde sevdikleriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Swarm uygulaması sadece mobil olarak kullanılabilen bir uygulama olduğundan dolayı bilgisayar kullanarak check-in yapmanız gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Bu neden dolayısı ile uygulamanın telefonlarınızda kurulu olması son derece önemli bir detay olacaktır.

Yaptığınız her check-in için o mekan üzerinde puan kazanıyorsunuz. Majörlük dediğimiz olay sayesinde o mekanda en çok puan toplayan kişilerin isimleri, o mekanda check-in yapan diğer kişilere de gösterilmektedir. Kısacası bu anlamda her türlü seçenek sizlere en iyi şekli ile sunuluyor ve bu uygulama sayesinde en ufak bir sorun yaşamaksızın 

877 kez okundu