Steam Oyun Ödülleri Kazananları Belli Oldu

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte Steam oyun ödülleri ile alakalı olarak seçenekler üzerinde duracak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini sunma yoluna gideceğiz. Zaman içerisinde lisanslı orjinal oyun sistemlerinin dijital ortama aktarılarak satılmasına imkan tanıyan sistem Steam, oyun dünyasının en iyi sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çekti ve kısa zaman içerisinde kurucusunu da zengin etmeyi başardı diyebiliriz sanırım. Steam zaman içerisinde organizasyon sistemini çok ciddi anlamda büyüttü ve oyun dünyası için herkesi içerisine alacak çeşitli ödüller sunmaya başladı. Bu senenin kazananları ise belirlendi. Ödüllerin isimleri de çok ciddi anlamda ben buradayım diyen cinsten.

Steam Oyun Ödülleri Kazananları

Steam şirketinin kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştığı kitle ve kazandığı paralar aslında herkesin merak ettiği ve üzerinde durduğu konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sistemin ödüller konusunda da son derece eğlenceli ve bir o kadar da detaylara önem veren bir şirket olduğunu net bir şekilde söylemek mümkün hale geliyor sanırım. Kazananları biraz daha yakından inceleyecek olursak;

Sarılmaya En Çok İhtiyacı Olan Kötü Adam Ödülü: Portal 2
Ben Bu Oyunun Ödül Kazanmadan Önce de Güzel Olduğunu Düşünüyordum Ödülü: Euro Truck Simulator 2
Zamanın Eskitemediği Ödülü: The Elde Scrolls V: Skyrim
Sadece 5 Dakika Daha Ödülü: Counter Strike: Global Offensive
Dostum, vay canınaaaaa! Ödülü: GTA 5
Oyun İçinde Oyun Ödülü: GTA 5
Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı Ödülü: The Walking Dead
Bir Çiftlik Hayvanının En İyi Kullanımı Ödülü: Goat Simulator
Bum Bum Ödülü: Doom
Sevgi / Nefret İlişkisi Ödülü: Dark Souls 3

Bu liste kısa bir zaman dilimi içerisinde oyunseverler içinde önem arz edecek bir liste olarak dikkatleri çekecek sanırım. Ödüllerin isimlerinden de anlayabileceğiniz üzere çok fazla absürd ancak yine de gerçekçi olarak verilmiş ödüller olduğunu da görebileceksiniz.

317 kez okundu