Smart Launcher PRO 3 Android Launcher v3.20.02 APK

Smart Launcher PRO 3 Android Launcher v3.20.02 APK

LisansÜcretsiz
Dil3.20.02
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiSmart Launcher Team
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3 MB)
592 kez indirildi
Sizce Nasıl?

Smart Launcher PRO 3 Launcher – Android Uygulama İndir

Smart Launcher PRO 3 Android cihazlarınızda görünüm anlamında farklı seçeneklerin sizlere sunulması ve yeni seçenekleri çok daha net bir şekilde değerlendirme yoluna gitmek için Smart Launcher PRO 3 PRO Android Launcher programını sizlerle birlikte çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde Launcher anlamında birçok farklı yazılım şirketinin son derece kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici seçenekleri sizlere sunduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Öyle ki yenilik anlamında çok daha modern, akılda kalıcı ve kullanışlı seçenekleri sizlere sunduğunu net olarak söyleyebilme şansına da sahip olabiliyoruz. Android cihazınızda farklı bir görünüm elde edebilmek için en ideal sistemlerden birisidir.

Öncelikli olarak telefonunuzu kasmayacak yapısı sayesinde son derece stabil olarak çalışan bir Launcher sistemi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte farklı renk seçenekleri ve sizlerin insiyatifine sunulan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebilmekteyiz. Türkiye genelinde de bu tip sistemlere yönelik olarak sürekli çalışmalar söz konusu oluyor ancak henüz somut bir seçenek ortaya çıkmadı diyebiliriz. Bu sistem aynı zamanda Google Play Store üzerinde de en çok tercih edilen sistemlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor demek yanlış olmaz.

Bu mükemmel tema sistemini Google Play Store üzerinden satın alarak kullanmak istediğiniz takdirde ödemeniz gereken 14 TL gibi bir ücretin olduğunu da her ne olursa olsun unutmamanız gerekiyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ne olur bilmiyoruz ancak bu tema sürekli yapılan güncellemeler ile birlikte Android işletim sistemi için yapılmış olan en iyi Launcher olma özelliğini de kolay kolay kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Türkiye genelinde de popüler hale gelen launcher sistemlerinden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

TÜRKÇE dil seçeneğine de tam anlamı ile destek veren ve sizlere kullanım öncesinde her türlü klavuz seçeneğini de sizlere sunan bu mükemmel sistem sayesinde en ufak sıkıntı yaşamadan sorunları giderecek ve yepyeni bir görsellik elde edebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Smart Launcher PRO 3 Launcher Tanıtım Videosu

Smart Launcher PRO 3 Launcher Android Cihazınıza indirin

google-play
Google Android, Google INC firmasının tescilli markasıdır.

"eset_a<br

592 kez indirildi