Sahte Whatsapp Numarası

Sahte numara ile whatsapp kullanımı ve whatsapp numara değiştirme hilesi ile ilgili bilgiler almak için hazırladığımız bu detaylı yazımıza geçmeden önce, whatsapp uygulamasının özellikleri ve ayarları seneden seneye değişiklik gösterdiği için, sahte numara ayarlayarak, whatsapp hesabı açma hilesine dair anlatacaklarımız 2017 yılına aittir diye bir ön bilgi vermek istiyoruz.

Whatsapp uygulamasını kendi numarası değil de, fake numara ile kullanmak arzusunda olan arkadaşlar eğer Primo adlı, yabancı numara daha doğrusu generated dediğimiz başkasına ait numaraları üretme programının adını duymuş olabilirler. Size primo whatsapp nedir, nasıl indirilir, fake numara nasıl oluşturulur ve whatsapp hesabınızda bu başka numarayı sahte olmasına rağmen nasıl kullanabilirsiniz adım adım bunları anlatmaya çalışacağız.

Herhangi bir dolandırıcılık amacıyla yapılacak işlemden sitemiz mesul tutulamaz. Sadece keyfi olarak, zaman zaman istemediğimiz kişilerle özellikle de arama yapmalarını istemediğimiz kişilerle gerçek whatsapp numaramızı paylaşmamız gerektiğinde, alternatif olarak kullanılabilecek bu sahte numara kullanma hilesi, yasadışı herhangi bir amaca hizmet etmemelidir. 

Ayrıca arkadaşlarınızı kandırıp biraz keyifli zaman geçirmek için de kullanabilirsiniz bu fake atarak Primo numarası ile kullanma tekniğini;

Sahte Whatsapp Numarası

Sahte numara ile whatsapp nasıl kullanırım..

İlk olarak Android Market olarak eskiden bilinen şimdilik adıyla Google Play Store olan mağazaya giriyoruz ve Talk2 adlı APK yi indiriyoruz.

 Bu hileyi, Whatsapp plus uygulaması için kullanmanız mümkün değildir.

Oluşturduğunuz sahte numara ile whatsapp kullanmaya başlayıp başlayamadığınızı, bir hata ile karşılaştıysanız hatanın nereden kaynaklandığını yorumlar aracılığıyla lütfen bizimle paylaşınız..

770 kez okundu