Reeder P11 ve P11S Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Bugün ki makalemizde yakın bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde de satışa çıkarılacak olan Reeder P11 incelemesi ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacak ve bu anlamda fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Türkiye genelinde akıllı telefon akımının yaygın hale gelmesi ile birlikte dünya genelinden birçok farklı markanın kısa zaman içerisinde ülkemiz pazarına girmeleri gibi bir durum ortaya çıktı. Bu durum beraberinde çok daha farklı seçenekler doğurdu ki bizler bu anlamda sizlere örnekleri sitemizden sunuyoruz. Reeder P11 ve P11S, yakın bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz pazarına girecek ve ekonomik ancak kaliteli akıllı telefon seçeneklerini siz değerli müşterilerine en ince detayları ile birlikte sunacak.

reeder-p11

Reeder P11S Teknik Özellikleri

 1. 5.7 inç QHD AMOLED Ekran Modeli
 2. 3400 mAh Batarya
 3. USB-Type C
 4. 16 Megapiksel Arka Kamera
 5. 8 Megapiksel Kamera
 6. MediaTek MT6797 (helio X20) Dual-core 2.3 GHz ARM Cortex-A72 10 Çekirdek İşlemci
 7. Mali-T880 MP4 Grafik İşlemcisi
 8. 4 GB RAM Bellek
 9. Dahili Depolama Kapasitesi 128 GB

gibi özellikleri ile birlikte ülkemiz genelinde satışa sunulacak olan en ideal mobil cihazlardan birisi olarak dikkatleri çekecek. 10 çekirdekli işlemciye sahip olması cihazı ayrıca etkin kılan ve özelliklerini benimseten diğer özelliklerden birisi demek de yanlış olmaz kanısındayım.

Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek?

Cihazın ülkemize geliş zamanı ile alakalı olarak henüz net bir açıklama yok ancak Reeder P11S modelinin 1900 TL dolaylarında bir fiyat ile birlikte ülkemiz pazarında resmi olarak satışa çıkarılacağını biliyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ne olur bilmiyoruz ancak gelecek dönem içerisinde özellikle bu cihazların çok ciddi anlamda satış rakamlarının yükseliş göstereceğini siz değerli okuyucularımıza söylemekte yarar görüyoruz.

Cihazın yılbaşından sonra ülkemiz pazarına girmesine kesin gözü ile bakılırken detaylar ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sitemizden takip edebilme şansı da sizleri bekliyor olacak.

 

804 kez okundu
Reeder P11 ve P11S Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. HAMZA ERCAN dedi ki:

  Reeder, tüm özelliklerinde diğerlerine farkindalik yaptı… Fiyatında neler yapacak? Bilinmez, Ortadoğu'nun kalite taşları, bizimkileri sahada teknolojide yoracak ve depar yaptıracak.