Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankaların pek çoğu internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapılması işlemine izin vermektedir. Ancak Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi ise başvuru işlemi gibi internetten öğrenilebilen ve öğrenme imkanı olan bir sorgulama işlemi değildir. Öğrenilebilecek banka sayısı ise bir ya da iki civarında bulunmaktadır.  Yapılan kart müracaatının ardından Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi için ise bankaların hizmete sunmuş olduğu telefon desteği sayesinde sesli yanıt sistemini kullanarak müşteri temsilcilerine ulaşmanız ve bilgi almanız gerekmektedir.

Kredi kartı başvurusu yapan bireylerin işlemlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına işlemlerini hızlı bir biçimde takip edebilmesi için bankaların çağrı merkezi numaralarını ve bu telefonların aranmasının ardından izlenmesi gereken adımların bir haritasını oluşturmaktayız. Pek çok banka sesli yanıt sistemi kullanmaktadır. Başvuru esnasında belirtmiş olunan cep telefonu numaralarını kullanarak, Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işleminin kolaylıkla yapılmasını ve başvuru sonucunun rahatlıkla öğrenilmesine yardımcı sistemler kullanmaktadır. Bu sistemin dışında kalan bankalarda ise müşteri temsilcileri yardımı ile kişiler başvuru sonucunu rahatlıkla öğrenmektedir.

Aşağıda verilmiş olan listedeki banka isimleri alfabetik bir sıralamada müşteri hizmetleri telefon numaraları eklenerek sizlere sunulmaktadır. Böylelikle Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi nasıl yapılır sorusuna da hızlı bir şekilde yanıt bulmuş olursunuz.

Anadolubank Worldcard kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için 444 555 0 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 3 ve 4 numaralarını tuşlayınız.

Akbank Axess, Carrefour Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucunu sorgulamak için 444 25 25 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 9, 3 ve 2 numaraları tuşlayınız.

Akbank Boyner & Fishcard kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için 444 29 29 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 4 ve 2 numaralarını tuşlayınız.

Akbank Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucunu sorgulamak için 444 25 25 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 9, 3 ve 2 numaralarını tuşlayınız.

Bank Asya AsyaCard ve AsyaCard DIT kredi kartları başvuru sonucunu sorgulamak için (216) 4444 888 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 3 ve 0 numaralarını tuşlayınız ve müşteri temsilcisine bağlanınız.

Citibank Citi & Axess Kart kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için 444 0 500 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırsı ile 2, 2 ve 2 numaralarını tuşlayınız.

Denizbank Bonus, Miles&More, Sea&Miles, Üretici Kart kredi kartları başvuru sonucunu sorgulamak için 444 0 800 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak 0 numarasını tuşlayınız ve müşteri temsilcisine bağlanınız.

Finansbank Cardfinans, Nakit Kart, Fix Card kredi kartları başvuru sonucunu sorgulamak için ise 444 0 900 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemini kullanarak sırası ile 1, 2 ve 3 numarasını tuşlayınız.

86 kez okundu