KAIP Prime – Icon Pack Android v3.2.1 APK

KAIP Prime – Icon Pack Android v3.2.1 APK

LisansÜcretsiz
Dil3.2.1
Dosya Boyutu20 MB
Üretici221 Pixels
İşletim Sistemi4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (20 MB)
694 kez indirildi
Sizce Nasıl?

KAIP Prime – Icon Pack – Android Uygulama İndir

Metal Pro Android işletim sisteminin zaman içerisinde bizlere sunduğu sabit tasarım şekilleri can sıkıcı hale gelmeye başladı ve bizlerde bu anlamda sizlere KAIP Prime – Icon Pack Android uygulaması ile alakalı olarak en iyi seçenekleri anlatacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi işletim sisteminin görsel olarak değiştirilmesi safhasında ikonların çok büyük önemi vardır. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde insanların bu uygulamalar sayesinde işletim sistemlerini daha farklı hale getirdiklerini görüyoruz. Hal böyle olunca son dönemlerin ciddi anlamda indirme rakamı artan uygulamalarından birisi olan uygulamalarından birisini sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

İkon paketleri ile alakalı olarak baktığımız zaman tasarım seçenekleri açısından da günümüzün en çok ön plana çıkan uygulamalarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor deme şansına sahibiz. Renkli bir ikon paketi olarak dikkat çeken ve özellikle sade bir Launcher ile kullandığınız zaman sizlere çok daha görsel seçenekler sunan bir mobil uygulama olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Küçük boyutu ile dikkatleri çeken ve birçok farklı ikon paketi gibi telefonlarınızda sıkıntı çıkmasını engelleyen uygulamanın yorumları da aslında kalitesini ciddi şekilde kanıtlar nitelikte.

Google Play Store üzerinden indirmek istediğiniz zaman 2 TL gibi bir ücret ile birlikte sizlere sunulan uygulamanın etkileri aslında herkesi ciddi anlamda içine alacak nitelikte. Görsel olarak son dönemlerde gördüğüm ve kullandığım en iyi ikon paketlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Sizlere de kesinlikle tavsiye edebileceğim ender ikon paketlerinden birisi olduğunu da net olarak söyleyebilirim.

Sosyal medya ikonlarını da tam anlamı ile destekleyen bu ikon paketi tam size göre bir ikon paketi olarak dikkat çekecek. Tek yapmanız gereken yukarıdaki yeşil butona tıklamak. Gerisi uygulamanın işi.

KAIP Prime – Icon Pack  Tanıtım Videosu

KAIP Prime – Icon Pack Android Cihazınıza indirin

google-play
Google Android, Google INC firmasının tescilli markasıdır.

"eset_a<br

694 kez indirildi