Instagram’a Facebook Hesabı ile Giriş

Bugün sizlerle birlikte Instagram'a Facebook hesabı ile girme konusuna değinecek ve konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz sorulara en net şekilde yanıt vereceğiz. Birkaç senelik dilim içerisinde sosyal medya sistemlerinin ülkemizde ciddi anlamda ön plana çıkması ile birlikte insanların internet üzerinden araştırdıkları çok fazla konu olduğunu da net olarak söylememiz mümkün hale geliyor. Instagram sistemini kısa bir zaman dilimi öncesinde Mark Zuckerberg'in alması ile birlikte yenilikçi seçenekler sunulmaya devam ediyor. Sistem sürekli olarak geliştiriliyor ve bununla birlikte insanlara bu anlamda kolaylıklar sunuluyor. Detaylı bir şekilde sitemiz içerisinde sizlere en çok merak ettiklerinizi yazı dizisi halinde cevaplayacağız.

facebook-ve-instagrama-giris-yapilabiliyor

Instagram'a Facebook Hesabı ile Nasıl Girerim?

BİLGİSAYAR İÇİN

  • Öncelikli olarak www.instagram.com sitesine giriş yapın.
  • Gelen ekranda sizleri büyük bir resim ve sağ kısımda ÜYE OL formu karşılayacaktır.
  • Bu üye ol formunun üst kısmında "FACEBOOK İLE GİRİŞ YAP" butonunu göreceksiniz. Tıklayınız.
  • Sizden Facebook giriş bilgilerinizi isteyecektir. Tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapmış olacaksınız. 

AKILLI TELEFONLAR İÇİN

  • Telefonunuzdan Instagram mobil uygulamasını çalıştırın.
  • Gelen ekranda sizlerden giriş bilgilerinizi isteyecektir.
  • Kutuculukların altında ise "FACEBOOK İLE OTURUM AÇ" butonunu göreceksiniz. Tıklayın.
  • Tıkladıktan sonra Facebook hesap bilgileriniz sizden istenecektir. Giriş yapın.

İşlemler işte bu kadar basit. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Bu husus ile alakalı olarak da sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİ: Instagram profilinize direk olarak Facebook hesabınız ile giriş yapmak gibi bir amaç içerisinde iseniz Instagram ve Facebook hesabınızın mail adresleri aynı olmalıdır. Aynı değil ise bile iki hesabı birbirine daha önceki süreçte bağlamış olmak durumundasınız. Aksi takdirde hesabınıza giriş yapamazsınız. Yeni üyelik açma ekranına gidersiniz.

Bu konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz herhangi bir seçenek olur ise konularımızın altından bizlere yorum olarak iletmeniz ve bilgi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz, sorularınızı kısa bir zaman dilimi içerisinde cevaplamakta ve sizlere en iyi seçenekleri sunmaktadır.

693 kez okundu