Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Instagram hesap onayı ile alakalı olarak merak ettiğiniz seçenekleri sizlere sunacak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde sosyal medya sistemlerinde yeni yeni kavramlar ortaya çıktı ki hesap onayı işlemi de bunlardan birisi olarak dikkat çekti diyebiliriz. Artık hesaplarda yer alan mavi tik, insanlar için bir nevi güven örneği olarak dikkatleri çekiyor ve bununla birlikte bu özellik sadece ünlülere özel bir özellik olarak bilinmemeli. Bu özellik herkes için geçerli bir özelliktir ama almak için çeşitli kriterleri uygulamanız gerekir. Şimdi biraz daha derine inerek fikir sahibi olmaya çalışalım.

instagram-mavi-tik-almaInstagram mavi tık konusunda son derece katı kriterleri bulunan sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çektiğinden dolayı bunun üzerine araştırma yapmanız bieaz daha detaylı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Instagram ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde internet üzerinde yer alan haberlar ve şirket tarafından yapılan güncellemeler de çok ciddi anlamda fark yaratan unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilieriz. Instagram ile alakalı olarak kısa vadede yeni haberler yapacağız ancak şimdi mavi tik unsurları ile alakalı olarak da sizi bilgilendireceğiz. Her ne olursa olsun mavi tik almak sizler için zorunlu kılınan bir unsur da değildir.

Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?

 1. Öncelikle hesabınızın belli bir süredir her ne olursa olsun açık olması ve aktif olması gerekiyor.
 2. Hesabınızın telefon numarası onaylı ve mail onaylı olması da kriterlerden bir diğeri olarak dikkat çeker.
 3. Hesabınız, açıldığı günden bu yana olağandışı hareketler yapmamış ve sürekli şikayet almamış olmalı.
 4. Hesabınızda belli aralıklar ile paylaşım yapmayı ihmal etmemiş olmamalısınız. 

Bunun dışında ek olarak seçenekler de mevcut ancak genel itibari ile baktığımız zaman hesabınızın kullanım seçeneklerini de yakından incelemeniz son derece önemlidir. Bu konu ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgileri internet üzerinden araştırarak da sorunsuz şekilde bilgi sahibi olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

Sizde geniş bir kitle tarafından tanınan medya'da adı geçen ünlü ( marka, iş adamı, sanatçı, sporcu vb.. ) kişilerden iseniz instagram mavi tik ( tescilli hesap ) başvuru işleminizi gerçekleştirmek üzere instagram partner olarak çalışan Code Dijital ile info@codedijital.com mail adresiyle iletişime geçebilir, konuyla ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

İnstagram hesabınızın onaylı olup olmadığını görmek için hemen instagram giriş sayfasına gidin!

16924 kez okundu
Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır? Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Idris dedi ki:

  Mavi tık yapmayı bilen varsa bana ulaşsın acıl 

   

 2. Samet dedi ki:

  Mavi tik almak istiyorum 

 3. Furkan dedi ki:

  Belli Başlı kitleler taradından tanındığım ve hesabımı tescilleme adına Instagram hesabımda Mavi tik olmasını arz ediyorum.

 4. Murat Çakır dedi ki:

  Mavi tik almak istiyorum Lütfen yardım edin saygilar  MURAT_CAN_HAN 

 5. Murat Çakır dedi ki:

  Mavi tik almak istiyorum Lütfen yardım edin saygilar 

 6. Ayse yıldız dedi ki:

  Mümkünse macı tık almak ıstıyorum cok tesekurler saygılar

 7. Reza dedi ki:

  ✅✔

 8. Reza dedi ki:

  mavi tik almak istiyorum instagramda