ING Bank Kredi Kartı Özellikleri

Bu yazımda size ING Bank Kredi Kartı Özellikleri hakkında bilgi vereceğim. ING Bank Kredi Kartında istediğin tüm özellikler mevcuttur. Kredi kartıyla alışverişinizi nakit ödeme yapmak istemiyor ve taksit yaptırmak istiyorsanız ING Bank Kredi Kartına buradaki adresten başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartıyla alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız. Sonraki alışverişleriniz bedavaya gelir. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda veya maaşı almak için gün saydığınızda ING Bank Kredi Kartı sayesinde tüm bu ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

ING Bank üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yaptığınız gibi puan kazanır, kazandığınız puanları farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın! ING Bank Kredi Kartı Özellikleri içerisinde kredi kartı puanları mevcut olduğu gibi bu puanları sadece ING Bank anlaşmalı mağazalarında kullanabilirsiniz.

ING Bank kredi kartı ile nakit avans çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda banka tarafından kredi kartınıza tanımlanan limit kadar bankaya gitmeden, ING Bank ATM’sinden ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Kullandığınız nakit avanslar bir sonraki ekstrenizde borç olarak hesabınıza yansıyacağını unutmayın.

84 kez okundu