Google Play Store Müşteri Hizmetleri Numarası

google play store müşteri hizmetleri numarasıGoogle Play Store, arama motoru devi Google tarafından kullanıma sunulan, yine Google'ın kendi ürünü olan akıllı telefon işletim sistemlerinden en ünlüsü Android işletim sistemi kullanan telefonlarda default olarak yani fabrika çıkışı olarak gelen, Android uygulamaların, uygulamanın türüne ve işlevselliğine göre ücretli ya da ücretsiz şekilde cep telefonlarımıza indirmemize yarayan, dijital marketine verilen isimdir. Akıllı cihazlar; telefonlar ve tablet kullanıcıları, Android uygulama satın aldıklarında, indirdiklerinde ya da aplikasyonları kullanımları sırasındai çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Ya da kullanıcı olarak değil, developer olarak yani uygulama geliştiricisi olarak Android Google Play Store'a yüklemeleriniz ve yaptığınız ticaret sırasında herhangi bir sorun yaşamış olabilirsiniz ve maillerinize cevap alamamış olma durumunda ya da daha hızlı iletişim için Google Play Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arıyor olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere, google play çağrı merkezi ile nasıl iletişime geçebileceğinize, soru ve sorunlarınıza dair en hızlı yanıtı almak için, google play store hizmetlerine nasıl erişim sağlayacağınızla ilgili bilgi vermek istedik.

Google Play Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası:

Google'ın ne arama motoru olarak ne de google play store hizmetleri için, doğrudan arama yapabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası ne yazık ki mevcut değildir. Ancak google çalışanları, telefonda destek vermiyor olsalar da, çağrı merkezi olan bir çok firmadan çok daha hızlı ve ayrıntılı destek vermeye her zaman hazır bir ekipten oluştuğu için, sorularınıza, google play store'un müşteri hizmetlerine e posta yoluyla ya da destek sayfaları aracılığıyla erişerek en hızlı şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Google Play Yardım ve Destek Merkezi İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

Google play storedan müşteri desteği alabilmek için, e posta yoluyla ya da forumlarda yardım konusu açarak ulaşacağınız müşteri hizmetlerinin size en hızl şekilde teknik destek verebilmesi için, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerken kayıtlı gmail adresinizi kullanmanız ve play storeda yaşadığınız sorunun ayrıntılı açıklamasını bu gmail adresi aracığıyla yazmanızda fayda olacaktır.

Play Store'un 444 lü bir iletişim numarası mevcut olmadığından bu şekilde irtibat kurmak mümkün olmayacaktır. 

Konu ile ilgili en sık sorulanlar: google play store iletişim bilgileri, android market iletişim, google play store müşteri hizmetleri numarası, google play telefon no, google play irtibat tel, google play canlı destek, google play müşteri temsilcisi, google play şikayet hattı gibi terimlerdir.

 

7057 kez okundu
Google Play Store Müşteri Hizmetleri Numarası Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. almadıgım bir ürün!! dedi ki:

  merhaba dün bana alışveriş yaptıgıma dair mesaj geldi 17.99 lira halbuki benm telefonm basit tuşlu telefonlrdan ve bır halt almadım!! neye dayanarak ücret çekildi hesabımdan bana acil geri dönüş yapar mısınız lütfen 

 2. Tezcan dedi ki:

  Konu: Hata ödeme işleminiz tamamlanamıyor

  Sorun: Merhaba kolaygelsin ben kullandığım google play store hesabından oyun içerisindeki hesabıma eklemiş olduğum kart ile  ödeme yapmak isterken ödeme işleminiz tamamlanamıyor hatasını veriyor ve ödeme işlemimi gerçekleştiremiyorum.Daha önceden bu kartımla alışveriş yapmıştım, anack daha sonrasında denediğim zamanlarda ödeme işleminiz tamamlanamıyor hatasını veriyor ve ödeme yapamıyorum Lütfen yardım ediniz. Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Nasıl bu google play store de ödeme işleminiz tamamlanamıyor hatasını çözebilirim lütfen yardım ediniz

 3. Mehmet dedi ki:

  Play Store'dan alışveriş yapamıyorum doğrulama SMS gelmedi diyor sürekli 

 4. […] ses yükseltme programı Google Play üzerindeki bir uygulamanın geliştirilmiş ve düzenlenmiş halidir. Bu tarz programlarda […]