Gioneee M2017 Teknik Özellikleri ve İncelemesi

Bugün ki haberimizde sizlerle birlikte özellikleri ile fark yaratan bir cihaz olarak dikkat çeken Gionee M2017 incelemesi yapacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde zaman içerisinde akıllı telefon modellerinin çok ciddi bir şekilde yaygınlaşması ile birlikte ortaya çıkan seçenekler ve insanların bu anlamda ki araştırmaları sonucu yeni markaları da değerlendirme çabaları beraberinde çok daha geniş kapsamlı seçenekler sundu diyebilme şansına sahibiz. Bu cihaz, üst düzey donanım özellikleri ile birlikte sınıfının en sağlam cihazlarından birisi olduğu gibi ekonomik oluşu da cihazın yine fark yaratmasına neden olan cihazlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

Gionee M2017 Teknik Özellikleri

Türkiye genelinde birçok farklı pazardan birçok farklı marka beraberinde daha yeni seçenekleri müşterilerine sunabilmek için somut adımlar atma yoluna gidiyor desek sanıyorum yanlış olmaz. Bu cihazda her anlamda farkını ortaya koymayı başaran kalitede bir cihaz olarak ön plana çıkacak. Cihazın internet üzerinde yayınlanan teknik donanım özelliklerini de sizlere sunmak istiyoruz. Detayları aşağıdaki gibi görebilirsiniz;

  1. 5.7 inç Full HD Kapasitif Ekran
  2. Qualcomm Snapdragon 653 8 Çekirdekli 1.95 GHz İşlemci
  3. Adreno 510 Grafik İşlemcisi
  4. 6 GB RAM Bellek
  5. 128 GB ve 256 GB Dahili Depolama Kapasitesi Seçenekleri
  6. Android 6.0 Marshmallow İşletim Sistemi
  7. 12 MP ve 13 MP Çözünürlüğe Sahip İki Kamera
  8. 8 MP Ön Kamera
  9. Parmak İzi Sensörü
  10. Qualcomm Quick Charge 3.0 Destekli 7000mAh’lık Batarya

gibi özellikleri ile birlikte sınıfının en yüksek özelliklere sahip ve kaliteli donanım markaları kullanan cihazlarından birisi olarak kısa zaman içerisinde akıllı telefon sektöründe adından sıklık ile söz ettirecek gibi de görünüyor. Cihaz gerçek anlamda ilgi görecek.

Gionee M2017 Fiyatı

Çin'de ilk aşamada satışa çıkarılmış olan cihazın 1007 Dolar fiyat etiketi ile birlikte piyasa içerisinde resmi oalrak satışa sunulduğunu biliyoruz. Timsah deseni ile kaplanmış deri sürümü ile de satışa sunulan cihazın bu sürümünün fiyatı 2446 Dolar civarında bir rakama satışa çıkarılmaktadır.

331 kez okundu