Findex Kredi Notu Öğrenme

Findex İle Kredi notu öğrenmek artık çok daha kolay  bir hale geldi,kredi kayıt bürosu yeni servisi olan findex artık türkiyenin önde gelen dokuz bankasındaki siz değerli müşterilerinin kredi notunu findex ileöğrenmenizi sağlayacak.

Yenilenen kkb yeni yüzü findex ile sizlere çok kolay bir kredi notu öğrenme deneyimi yaşatıyor.Kredi notunuzu findex ile bir kaç işlem yaparak rahatça öğrenebileceksiniz.

 

 

 

Findex Kredi Notu Sorgulama

Sizlere yazımızda findeks kredi notu kaç olmalı, findex  sorgulama,findeks kredi notu öğrenme nasıl olur,findeks üyelik adımlarını sırasıyla anlatacağız.

Finex Nedir ?

findex kkb kredi notu kurmunun yeni ismidir artık findeks olarak hiğzmet verecek olan  web sitesi.sizlere kredi itibar puanınız yani bankalardan geçmiş alış veriş değerlerinizin kredi veya kredi kartı geri ödemeleriniz değeri ve puanı olan kredi notu’nuzu sorgulama ve öğrenme hizmeti verecek.

Findex  Nasıl Kayıt Olunur ?

öncelikle yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.findekse üye olmak için findeks.com adresine giriyoruz.ve yukarıda bulunan üye ol kısmına tıklayın.

ardından  kişisel kredi notunuzu  sorgulamak için bireysel ticari kredi skoru öğrenmek için Kurumsal kısmına tıklıyorsunuz.
Açılan sayfada istenen nufüs kimlik bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurun. ve girdiğiniz tc kimlik numaranız ve şifreniz ile findekse giriş yapıyoruz.

kayıt işlemi bu kadar üyelinizi oluşturdunuz ve giriş yaptınız.

Findeks Sorgulama İşlemi Ücretlimi ?  Ne Kadar ?

Findeks Kredi Notu :  1 Adet 4 TL
Risk Raporu               :  1 Adet 4 TL
Notlu Risk Raporu   :  1 Adet 7.5 TL
Çek Endeksi                :  1 Adet 4 TL
Çek Raporu                  :  1 Adet 4 TL
Endeksli Çek Raporu:1 Adet  5 TL

Findeks Uyarı  Hizmeti

Findeks uyarı hizmeti ile findeks kredi notunuz 1.500 aşağı düşerse veya kredi kartı harcamaları 5.00 tl nin üstüne çıkarsa gibi tanımlamalarda..Findeks tarafından sizlere uyarı mesajları gönderilir.bu hizmetin bedeli yıllık 54 tl dir.

316 kez okundu
Findex Kredi Notu Öğrenme Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Yazae dedi ki:

    Sayfalarını kontrol et. Cepinfo sitesine 301 çekilmiş hepsi neredeyse