En İdeal Kış Kredisi Garantiden

En İdeal Kış Kredisi Garanti’den

İhtiyaçlarımızı karşılamamız için bazen daha fazla para gerektiği oluyordur. Ancak eskiden bu gibi durumlarda yapacak pek fazla şey bulunmamaktaydı. Kredi olanaklarının hayatımıza girmesiyle artık birçok şey gibi bireysel ihtiyaçlarımızı karşılamamız da kolaylaştı. Her bankanın uygulamış olduğu kredi imkânlarına Garanti Bankası yeni bir kampanyayla dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan Garanti, yeni kampanyasının adını da Kış Kredisi olarak belirledi. 2014 yılında hayata geçen Kış Kredisi ile Garanti Bankası her kış aylarında müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için düğmeye basmıştı. Bu yılda bu kampanyasına yenilikler getirerek müşterilerine sunuyor. Garanti Bankası 2015 Kış Kredisi Başvuru Ve Şartları ise oldukça rahat ve bu sayede çabucak kredi alabilmektesiniz.

Yeni yıla girmişken ihtiyaçlarınız çok ve paranız yeterli değil ise Garanti’nin yeni kış kredisi kampanyasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Yüzde 0,95 faiz oranıyla kredi imkânından yararlanmak artık çok kolay. Garanti Bankası 2015 Kış Kredisi Başvuru Ve Şartları ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Kış kredisinin faiz oranları 0,95 ile 1,30 arasında değişiklik gösteriyor. Eğer 9 ay vadeli 3.000 TL’lik bir kredi almak isterseniz 0,95 faiz oranından yararlanabilirsiniz. 3.000 TL’lik kredide aylık ödemeniz gereken tutar ise 352,62 olarak belirlenmiştir. Bu kredi için ise ödemeniz gereken tahsis ücreti ise yalnızca 15 TL. 3.000 liralık krediyi almak isterseniz faizleriyle birlikte 3,188 TL ödeyeceksiniz. Bu ücretin 15 TL’lik kısmı masraf 173 TL’lik kısmı ise faizi oluşturmaktadır. Ayrıca daha fazla kredi çekmek için banka size yüzde 1,30 faiz oranıyla 10.000 TL ve 30.000 TL kredi imkânı da sunmaktadır. Ve bu kredileri isterseniz 36 ay vadeyle de ödeyebilirsiniz. Banka’nın kredi başvurularında sizden istediği belgeler nüfus cüzdanınıza ek olarak, Ücretli Çalışan iseniz Maaş Bordrosu, Emekli iseniz Emekli Belgesi, Şirket sahibi iseniz şirket belgesi, Kira geliri sahibi iseniz kira belgeleri ya da Çiftçi iseniz çiftçilik belgenizi bankaya iletmeniz yeterlidir.

Garanti yeni yeni yıla rahat girmek isteyen ve kış ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlamak isteyen müşterilerine özel Kış Kredisi olanaklarını sundu. Bu kredi olanakları sayesinde yüzde 0,95 ile yüzde 1,30 faiz oranlarıyla kredi çekebilir, 9 ay ile 36 ay vade imkânlarından da yararlanabilirsiniz.

85 kez okundu