CES 2017 Geliyor

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız için CES 2017 üzerinde duracak ve fikir sahibi olacağız. Dünyanın merak ile beklediği ve kısa zaman içerisinde sektörünün en büyük teknoloji fuarlarından birisi olarak tanınan CES, ülkemiz genelinde de insanların en çok merak ettikleri konulardan birisi olarak dikkat çekti. Dünyanın en büyük teknoloji markaları, bu fuarı sene boyunca bekleyerek fuar kapsamında en yeni teknolojik ürünlerini insanlara sunmak ve tanımalarını sağlamak gibi bir amaç içerisine girerek yenilikçi bir model üzerinde fazlası ile duruluyor diyebiliriz. Bu sene ki fuar Las Vegas Nevada eyaletinde gerçekleştirilecek ve gelen haberler daha şimdiden birçok kesimi kendisine hayran bırakacak nitelik taşıyor da diyebiliriz sanırım.

CES 2017'de Bizleri Neler Bekliyor?

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı resmen gerçekleşecek ve dünyaca ünlü markalar yeni ürünlerini meraklılara sunarak bu anlamda geleceğe yönelik olarak ne gibi seçenekler üzerine çalıştığını da resmi olarak gösterecek. Zaman içerisinde ülkemizin önemli teknoloji web sitesi sahipleri de bu fuarlara katılarak vlog çekimleri yapmaya başlıyor ki bizlere bu anlamda yenilikçi seçenekleri sunarak her anlamda fikir sahibi olmamıza da yardımcı oluyorlar. Birçok marka, birçok yeni ürün ve teknoloji dünyasının yeni zirvesi 2017 yılının başlarında kendisini bu fuarda gösterecek.Peki yüzeysel olarak bizleri bu fuarda hangi ürünlerin beklediği üzerinde durmak ister miyiz? Hemen bakalım.

  1. LeEco Android İşletim Sistemli Akıllı Bisikletler
  2. Lenovo Akıllı Asistan
  3. Kingston Terabyte Kapasitesi USB Flash Bellekler
  4. Apple Airbar
  5. Blackberry Press Akıllı Telefon
  6. Google Home Otomobil Sistemi
  7. Snapdragon 835
  8. Chrysler Portal
  9. LG Uçan Hoparlör
  10. AMD Vega Serisi Ekran kartları

şuan için bu anlamda sayabileceğimiz ve resmi olarak tanıtımı yapılacağı açıklanan ürünler olarak dikkatleri çekiyor. CES 2017 bu sene yeniden gündemi belirleyecek ve bu anlamda siz değerli meraklılarına geleceğin en kaliteli teknolojik ürünlerini sunma yoluna gidecek. Sitemizi takip ederek yeni teknolojiler ile alakalı olarak da anlık olarak bilgi sahibi olabileceğinizi kesinlikle ama kesinlikle unutmayınız.

336 kez okundu
Etiketler: