2017 e-Ticaret Zirvesi 13 Ocak’ta

Bugün ki makalemizde 2017 e-Ticaret zirvesi ile alakalı olarak sizleri bilgilendirecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Bilişim sektörünün ülkemiz genelinde çok ciddi bir hız ile yayılması ve beraberinde gelen seçeneklerin niteliği, ortaya o kadar ilgi çekici seçenekler çıkardı ki hepimiz bu anlamda farkları görme şansına sahip olduk. Ülkemizde internetten alışveriş oranları her geçen gün biraz daha ciddi şekilde yayılıyor ve bu yaygınlık düzeyinin artması artık bu sektörü nitelikli bir yatırım alanına çevirdi diyebiliriz. Nitekim artık ülkemizde bu anlamda sektörün en iyilerini bir araya getirerek consensus yapabilmek adına görüşmelerin ortaya çıkması için de somut adımlar atılması anlamına geliyor.

2017 İstanbul E-Ticaret Zirvesi

2017 yılının bu yarısıın en çok önemsenen organizasyonlarından birisi olarak dikkatleri çekecek olan bu zirve, kısa bir zaman dilimi içerisinde herkes için önem arz eden konulardan birisi haline geldi. E-Ticaret zirvesinde konuşmak için kürsüye çıkacak isimlerde belli oldu. Cuma günü gerçekleştirilecek olan bu organizasyon kapsamında ülkemizin farklı farklı sektör tiplerinde en iyi markalarının yetkilileri e-ticaret ile alakalı olarak sektör içerisinde yer alan diğer firmalara bilgiler sunacağı gibi aynı zamanda geleceğe yönelik olarak sektörün gidişatı ile alakalı olarak da kapsamlı seçenekler sunacağı gibi modern adımlar üzerinde de farklı farklı seçenekler ortaya çıkaracak. E-ticaret zirvesi konuşmacıları aşağıdaki gibidir;

Halil ERDOĞMUŞ – e-Bebek Genel Müdürü
Serkan KOÇ – Cimri.com Genel Müdürü
Turancan SALUR – BiTaksi Kurucu Ortağı
Mert SALUR – Getir Kurucu Ortağı
Cem AKAGÜNDÜZ – Liberland Cumhuriyeti İstanbul Direktörü

Şeklinde sıralanan konuşmacılar bu anlamda sektörün diğer ilgililerine başarı sırları ve stratejiler ile alakalı olarak bilgiler sunacak. Zirveye 150 katılımcı olacak ve bir gün içerisinde sektörün geleceğine dair somut adımlar atmak adına bilgi paylaşımları yapılmaya devam edilecek.

367 kez okundu